Dzisiaj jest: 16/1/2019
Podniebni mistrzowie
Dodany 2018-09-04 13:09:48
X Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski na lotnisku w Szymanowie zakończone.  Duet Pupek i Kozikowski Paramotor Team Poland, po raz kolejny stanęli na podium i wrócili z brązowymi medalami.
 
 
„Jesteśmy zadowoleni, bo 7 na 9 konkurencji ukończyliśmy z najwyższym wynikiem, pokazując naszą klasę w nawigacji i pilotażu. Walczyliśmy z najlepszymi pilotami, nie tylko w kraju ale także na świecie. Z pełną odpowiedzialnością możemy przyznać, że Polacy od lat stanowią światową czołówkę w tym sporcie. Udowadniają to każdego roku, przywożąc medale z zawodów międzynarodowych. Dlatego poziom polskich mistrzostw jest naprawdę wysoki. Cieszymy się, że możemy rywalizować z najlepszymi.” – piszą na portalu społecznościowym. Zawody na lotnisku aeroklubu Wrocławskiego to dla nich bardzo owocny czas w kolejne doświadczenia, nowe znajomości oraz trening przed imprezami międzynarodowymi.
Jest nam niezmiernie miło, że swoim wsparciem możemy otwierać możliwości przed kolejnymi zdolnymi pasjonatami. Zachęcamy do śledzenia ich poczynań na profilu https://www.facebook.com/pupekkozikowskiparamotorteampoland/
 
2019 © HEXA BANK Spółdzielczy realizacja zacharzewski.net
Serwis hexabank.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przegldarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.